Etui BLACK ROCK The Statement do Samsung Galaxy S10 Czarny, kolor czarny promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Etui BLACK ROCK The Statement do Samsung Galaxy S10 Czarny, kolor czarny oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 32.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-67%
The Statement do Galaxy S10 Etui BLACK ROCK
32.99
MediaMarkt.pl
Black Rock The Statement Samsung Galaxy S10
89.99
OleOle!
Black Rock The Statement Samsung Galaxy S10
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:BLACK ROCK
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

Etui BLACK ROCK The kanon do Samsung Galaxy S10E Czarny Etui zostało produkowane z wytrzymałego materiału PU, które komfortowo i pewnie trzyma się oraz jest miłe w dotyku. Wyściełana miękkim materiałem wewnętrzna część klapki zabezpiecza wyświetlacz telefonu, chroniąc go przy upadku, lub w trakcie noszenia w torbie czy plecaku.

optymalna ochrona przed zadrapaniami i zabrudzeniem. Etui wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, który bezpiecznie trzyma się rąk. Funkcja podstawki umożliwia komfortowe oglądanie filmów lub prowadzenie video rozmów.

Zapięcie magnetyczne zapewnia prędki dostęp do urządzenia. Miękka wyściółka zabezpiecza wyświetlacz telefonu. Przegroda na kartę wewnątrz. Dostęp do wszelkich przycisków i gniazd....