Etui Braders Supcase Clayco Xenon do Galaxy S22 Ultra Black promocja 2022

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

Najnowsza linia produktów pancernych firmy Supcase. Precyzja, progresywność i funkcjonalność to podstawowe komponenty składające się na budowę każdego etui. Gwarantują nie tylko ochronę na najwyższym poziomie,dodatkowo amortyzację podczas każdego upadku.
To niepowtarzalne połączenie tworzyw, które tworzą bardzo pancerną ochronę dla Twojego urządzenia z każdej ze stron.

Etui wykonane jest z wysokiej jakości konkretnego poliwęglanu z dodatkiem termoplastycznego poliuretanu. Takie połączenie tworzyw podwaja moc ochrony i jest w stanie pochłonąć upadek choćby z 3 metrów. Przednia pokrywa to progresywna konstrukcja „Snap-On", która upraszcza instalację, a także stanowi naturalną osłonę dla ekranu jako zaimplementowany „Screen Protector", zabezpieczając go przed zarysowaniami.

pokrywa zaprojektowana dwuwarstwowo „PC+TPU" poprzez połączenie sprężystego i konkretnego tworzywa TPU z twardym poliwęglanem, które wytrzymuje każde wstrząsy oraz zabezpiecza nawet w trakcie skrajnych upadków. Ważnym elementem, a jednocześnie zaletą artykułu jest wytrzymałość nie tylko na wstrząsy i upadki,w dodatku na kurz! Wszystkie porty urządzenia zostały optymalnie wycięte i zabezpieczone w etui tak, żeby było w pełni fukncjonalne i kompatybilne, a zarazem oporne na powierzchowne zalania płynami.

Każdy towar producenta Supcase spełnia wojskowy kanon oporności MIL STD 810G 516.6 co oznacza, że spadało 26 razy z wysokości 2 metrów.

* Funkcjonalność czytnika linii papilarnych w ekranie może być zaburzona w przypadku zainstalowanej powłoki w postaci folii/szkła. Czytnik linii papilarnych nie jest w pełni dopracowany pod tym kątem.

atrybuty towaru:
- 100% Oryginalny
- Lekka konstrukcja kompozytowa
- skrupulatnie produkowany
- gwarantuje skrajną ochronę przed upadkami
- Zintegrowana szybka poliwęglanowa broniąca wyświetlacz
- wspaniale dopasowany
- W pełni ergonomiczny
- Zintegrowana osłona ekranu
- Spełnia wojskowy kanon drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- nieskomplikowany w konstrukcji i demontażu
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

zestaw posiada:
1 x Etui Supcase Clayco Xenon