Etui braders iblsn ares do galaxy s22 ultra black marki Supcase promocja 2022

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

Najnowsza linia produktów pancernych producenta Supcase. Precyzja, progresywność i funkcjonalność to podstawowe komponenty składające się na budowę każdego etui. Zapewniają nie tylko ochronę na najwyższym poziomie,w dodatku amortyzację podczas każdego upadku. To unikalne połączenie materiałów, które tworzą istotnie pancerną ochronę dla Twojego urządzenia z każdej ze stron.

Etui wytwarzane jest z wysokiej jakości mocnego poliwęglanu z dodatkiem termoplastycznego poliuretanu. Takie połączenie materiałów podwaja moc ochrony i jest w stanie pochłonąć upadek nawet z 3 metrów. Przednia pokrywa to innowacyjna konstrukcja „Snap-On". Obudowa zaprojektowana dwuwarstwowo „PC+TPU" poprzez połączenie rozciągliwego i mocnego tworzywa TPU z twardym poliwęglanem, które wytrzymuje każde wstrząsy i zabezpiecza nawet podczas skrajnych upadków.

Ważnym elementem, a równocześnie zaletą produktu jest niepodatność nie tylko na wstrząsy i upadki,jeszcze na kurz! Wszystkie porty urządzenia zostały trafnie wycięte i zabezpieczone w etui tak, by było w pełni użyteczne i kompatybilne, a zarazem odporne na powierzchowne zalania płynami.

Każdy artykuł producenta Supcase spełnia wojskowy kanon oporności MIL STD 810G 516.6 co oznacza, iż spadało 26 razy z wysokości 2 metrów.

właściwości towaru:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Lekka budowa kompozytowa
- precyzyjnie stworzony
- zagwarantuje skrajną ochronę przed upadkami
- nieprzeciętnie przypasowany
- W pełni praktyczny
- Spełnia wojskowy standard drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- nietrudny w konstrukcji i demontażu

pakiet mieści:
1 x Etui Supcase IBLSN Ares