Etui braders unicorn beetle pro do galaxy s22 ultra black marki Supcase promocja 2022

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

Etui z serii Unicorn Beetle Pro od marki Supcase jest jednym z najszczególniej kompletnych i wytrzymałych produktów w całym naszym asortymencie. Pokrowiec składa się z zestawu trzech części. Ramka, oplatająca urządzenie z tyłu i na jego krawędziach - wykonana z mieszanki miękkiego tworzywa termoplastycznego i utwardzającej powłoki poliwęglanowej nadając jej niezwykle dużą solidność. Gromadzi ona na dodatek osłony na przyciski i zamykane zaślepki na porty, uniemożliwiając dostawaniu się kurzu, brudu i wilgoci do środka.

Ostatnim, lecz nie mniej ważnym elementem jest szkielet, który nałożony na przód urządzenia, ponadto i ostatecznie chroni jego wyświetlacz. Wspomniany szkielet mieści obracany w 360-poziomach klips.

Case jest perfekcyjnie przypasowany i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego. Nieco podniesiona forma ramki wokół aparatu i ekranu chroni go przed zarysowaniami, unosząc telefon tuż nad powierzchnią płaską.

Supcase Unicorn Beetle Pro to pokrowiec, który został poddany testom produktywnościowym na upadek, 26 razy z wysokości do 1,2m, otrzymując tym samym amerykański atest wojskowy MIL-STD 810G-516.6.

właściwości artykułu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Lekka budowa kompozytowa
- starannie wytworzony
- zapewnia ekstremalną ochronę przed upadkami
- doskonale przypasowany
- W pełni funkcjonalny
- Spełnia wojskowy standard drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- prosty w montażu i demontażu

komplet zawiera:
1 x Etui Supcase Unicorn Beetle Pro
1 x Klips do paska