Etui Braders Unicorn Beetle Pro do Samsung Galaxy S22 Plus Black, kolor czarny promocja 2022

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

Etui z serii Unicorn Beetle Pro od firmy Supcase jest jednym z najbardziej kompletnych i wytrzymałych produktów w całym naszym asortymencie. Pokrowiec składa się z zestawu trzech części. Ramka, oplatająca urządzenie z tyłu i na jego krawędziach - produkowana z mieszanki miękkiego tworzywa termoplastycznego i utwardzającej powłoki poliwęglanowej nadając jej niezwykle dużą trwałość. Mieści ona jeszcze osłony na przyciski i zamykane zaślepki na porty, zapobiegając dostawaniu się kurzu, brudu i wilgoci do środka.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest szkielet, który nałożony na przód urządzenia, na dodatek i ostatecznie broni jego wyświetlacz. Wspomniany szkielet zawiera obracany w 360-poziomach klips.

Case jest rewelacyjnie dopasowany i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego. Nieco podniesiona forma ramki wokół aparatu i ekranu broni go przed zarysowaniami, unosząc telefon tuż nad powierzchnią płaską.

Supcase Unicorn Beetle Pro to pokrowiec, który został poddany testom sprawnościowym na upadek, 26 razy z wysokości do 1,2m, otrzymując tym samym amerykański certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6.

atrybuty produktu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Lekka kompozycja kompozytowa
- dokładnie wytwarzany
- zagwarantuje arcytrudną ochronę przed upadkami
- nadzwyczajnie dobrany
- W pełni poręczny
- Spełnia wojskowy standard drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- łatwy w montażu i demontażu

komplet mieści:
1 x Etui Supcase Unicorn Beetle Pro
1 x Klips do paska