Etui Gear4 D3O Piccadilly do Samsung S10 Plus (czarna), kolor czarny promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Etui Gear4 D3O Piccadilly do Samsung S10 Plus (czarna), kolor czarny oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Obudowa ochronna na Samsung Galaxy S10+ ZAGG GEAR4 D3O Piccadilly SGS10B2PICBLK/34867
59.00
Empik
Gear4 Piccadilly Samsung Galaxy S10+ (czarny)
79.99
OleOle!
Gear4 Piccadilly Samsung Galaxy S10+ (czarny)
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:GEAR4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

Ochrona jakiej potrzebujesz i styl jaki uwielbiasz. Wysoki poziom ochrony i klarowna, lekka konstrukcja sprawiają, że Twój telefon jest chroniony przed skutkami różnorodnych wydarzeń dnia codziennego i równocześnie dobrze wygląda.

- wsparcie ładowania bezprzewodowego - ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O - opornośc na upadki z ponad 3m - transparentna i smukła konstrukcja Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami Telefon w obudowie Crystal Palace jest niepodatny na skutki upadków choćby z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O.

dodatkową ochronę stanowi tylna część wytworzona z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych. - pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30 - termoplastyczny poliuretan (TPU) zapewnia ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt - wykorzystywany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30 – inteligentna ochrona Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niż D3O.

Materiał ten zezwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest używany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie.

Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które luźno się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka budowa sprawia,podczas codziennego stosowania obudowa zachowuje rozciągliwość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon.

Gear4 W Gear4 perfekcyjnie rozumiemy, że Twoje urządzenie to pokaźnie więcej niżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, kolekcja najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a nawet osobisty asystent.

Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując podczas produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, fachowych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy na dodatek o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a znaczny dobór modeli powoduje, iż każdy wyszuka cos dostosowanego do swojego gustu.