Guess Etui guhcn61glhrego iphone 11 gold/złoty hard case liquid glitter hearts guess / gue000590 gue000590 promocja 2021

Cena129.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple

Opis

Etui na iPhone 11 należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich i akcesoriów. Futerał Guess do iPhone 11 wyróżniający się bezkompromisową jakością i nierozłącznością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do urządzeń mobilnych wszystko to czym zniewala w świecie szeroko rozumianej mody. W dbałości o bezpieczeństwo i wyjątkowy wygląd sprzętów przenośnych, powstała atrakcyjna seria, która olśniewa estetyką, wykonaniem i stylem.
Etui Guess Glitter przeznaczono do ochrony przed porysowaniem iPhonea 11, a wyprodukowano z wytrzymałego TPU, które znamionuje wysoka przezroczystość, a także smukłość. Smartfon bezpiecznie spoczywa w nieprzeciętnie tworzonej konstrukcji, która osłania go z tyłu, a także po bokach w żaden sposób nie psując estetyki urządzenia. Nawiązując do wizerunku Guess, front etui na dole ma logo producenta, dookoła którego przemieszczają się swobodnie symbole związane z marką, a także pytajnik i serce. By nadać niesamowitego efektu, kompozycja posiada w sobie substancje z mnóstwem swobodnie pływającego brokatu, który przy najmniejszym ruchu opływa cały front etui mieniąc się i lśniąc. Etui zagwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki temu można w pełni korzystać ze swojego smartfona.
atrybuty towaru:
· doskonałe przypasowanie do iPhone 11
· Wykonanie z wytrzymałego TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu oraz po bokach
· błyszczące logo Guess
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu
· swobodnie przemieszczające się symbole oraz pytajnik z sercem
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu