Etui guhcn65mggwh iphone 11 pro max biały/white hard case glitter marble glass marki Guess promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Etui guhcn65mggwh iphone 11 pro max biały/white hard case glitter marble glass marki Guess oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 88.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Etui na Apple iPhone 11 Pro Max GUESS Marble Glass Gold Glitter
88.99
Empik
Guess Marble Glitter Glass GUHCN65MGGWH iPhone 11 Pro Max (biały)
89.99
OleOle!
Guess Marble Glitter Glass GUHCN65MGGWH iPhone 11 Pro Max (biały)
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor biały

Opis

Guess Marble Glass Gold GlitterWhite to szczególnie oryginalne etui do iPhone 11 Pro Max z fakturą przypominającą prawdziwy marmur, tak jakby cała pokrywa została wycięta wprost z kamienia. Na dodatek użyto warstwy brokatu, a także warstwy szkła hartowanego. Etui chroni urządzenie w razie wstrząsów lub uderzeń, zabezpieczając je przed porysowaniem i uszkodzeniem. Etui zagwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich oraz akcesoriów. Guess podkreślający się bezkompromisową jakością i nierozdzielnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów przenośnych wszystko to czym zachwyca w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo oraz nieszablonowy wygląd maszyn mobilnych, powstała ładna kolekcja, która oszałamia estetyką, wykonaniem i stylem.
właściwości artykułu:
· Oryginalny wzór marmuru
· powłoka brokatu, a także warstwa szkła hartowanego
· Ochrona tyłu, a także boków urządzenia
· Zabezpieczenie przed wstrząsami, uderzeniami i porysowaniem
· znakomite dopasowanie do iPhonea
· lśniące logo Guess
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem
· Etui kompatybilne z Apple Pay