Etui signature glitter do iphone xs / x (floatting charms) marki Karl lagerfeld promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Etui signature glitter do iphone xs / x (floatting charms) marki Karl lagerfeld oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld Glitter Floatting Charms KLHCPXROGO iPhone X/Xs
99.99
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Floatting Charms KLHCPXROGO iPhone X/Xs
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:KARL LAGERFELD
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple

Opis

wyjątkowa seria akcesoriów do sprzętów mobilnych zaprojektowana poprzez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i lubiane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swej dziedziny, powstały oryginalne i wytworne akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd urządzeń przenośnych.

Etui stworzone z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego niepodatnego na ścieranie. Połączenie solidnego i twardego poliwęglanu i sprężystego silikonu TPU (boki). By nadać niesamowitego efektu, kompozycja podkreśla się podpisem Karla, wyeksponowanym przez płynne, mieniące się w świetle drobinki brokatu i cekiny, które zmieniają swoje ułożenie pod wpływem zmiany kąta nachylenia. Osłona zagwarantuje ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia i osłania klawisze smartfona. Budowa gwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.

parametry produktu:
· kompozycja produkowana z TPU i poliwęglanu
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu i cekinów
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia i uszkodzeniem klawiszy
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wytwarzane na licencji Karl Lagerfeld
· Kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi