Etui pokrowiec 360 full case obudowa na tył i przód + szkło hartowane do iphone 13 marki Joyroom promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Joyroom
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Etui pokrowiec 360 Full Case obudowa na tył i przód + szkło hartowane do iPhone 13

wyśmienicie dostosowane etui to podstawa dla efektownej ochrony telefonu. Jesteś posiadaczem innowacyjnego urządzenia? W naszej ofercie wynajdziesz wysokiej jakości kompatybilny zestaw 2 w 1, który znakomicie zabezpieczy tył, boki, przód, a także krawędzi smartfona. Możesz być spokojny o jego codzienne wykorzystywanie – nie zespaja się ono z uszkodzeniami mechanicznymi. Na dodatek telefon jest broniony przed zabrudzeniami (tłuste plamy, odciski palców) i przed zarysowaniami.

dostępne odcienie:

  • czarny
  • czerwony
  • niebieski
  • szary
UWAGA! Przy zakupie prosimy o podanie wybranego koloru. W przeciwnym razie wyślemy etui w losowo wybranym kolorze.

potężne etui o lubianym designie

wysmakowane etui o wysokiej wytrzymałości na wstrząsy, antypoślizgowe i sztywne. Na pewno spełni Twoje wymagania! Zostało tworzone z połączenia tworzywa nienaturalnego TPU z silikonem, co zagwarantuje równocześnie sztywność i sprężystość, pozwalająca na nadzwyczajne dobranie gadżetu do solidnego modelu urządzenia zaś przód twojego smartfona chroni perfekcyjnie dobrane szkło hartowane. Tak zabezpieczony telefon jest w pełni bezpieczny!

zestaw wytrzymały na wstrząsy i uderzenia

z pewnością nie raz zdarza Ci się wrzucić telefon do torebki lub plecaka czy nieuważnie strącić go z kanapy. Dzięki 360 Full Case nie musisz się martwić stanem technologicznym urządzenia ani tym, iż w wyniku uszkodzenia ucierpi jego wygląd. Etui oraz szkło zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby po konstrukcji stanowiły jedną całość a to oznacza, iż nie odnajdziesz tam żadnej szczeliny narażonej na uderzenia oraz zbieranie się kurzu!

Najważniejsze atrybuty:

  • Ultracienkie - grubość etui to zaledwie 0.76mm
  • Wzmacniane rogi etui
  • genialne dopasowanie - brak szczeliny pomiędzy szkłem a etui
  • niepodatne na odciski palców, zarysowania, plamy