Speck Etui presidio folio do samsung galaxy s9 czerwono-szare (0848709054890) promocja 2021

Cena119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:SPECK
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor wielokolorowy

Opis

Do stworzenia Presidio Folio Speck wykorzystał swoją najnowszą technologię IMPACTIUM™ Shock Barrier, która broni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia, a także wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząsy. W ten sposób etui sprawnie zabezpiecza telefon i chroni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości aż 3 m.

seria Presidio to najcieńsza linia etui firmy Speck. Produkowana na podstawie poprzedniej linii CandyShell, jednak zmieniona pod kątem ilości i typu materiału. Zdecydowano się wykluczyć jego nadmiar bez poświęcania skuteczności ochrony, stwarzając nieszablonowe, nieprzeciętnie dopasowane do telefonu etui o smukłej budowie, gwarantujące najlepszą ochronę. Ponadto, Presidio dzięki najnowszej technice IMPACTIUM™, absorbuje 52% więcej wstrząsów, niżeli guma TPE stosowana w etui z kolekcji CandyShell.

Presidio Folio wyekwipowano w klapkę otwieraną po dłuższej krawędzi, dzięki czemu nie tylko wyświetlacz jest chronionytakże zawartość wyświetlana na ekranie, przed okiem ciekawskich osób. Po wewnętrznej stronie klapki znajduje się ukryta kieszeń na karty płatnicze czy dokumenty osobiste, potrafiąca pomieścić do 3 kart. Etui w dodatku zyskuje na funkcjonalności dzięki zginanej tylnej pokrywie, która może służyć jako komfortowa forma stojaka, by w komfortowy sposób korzystać ze swojego urządzenia w poziomie. Wysokiej jakości materiały użyte do budowy Presidio Folio, odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz możliwością prostego czyszczenia. Powierzchnia etui jest przyjemna w dotyku, przypominając fakturą oraz wyglądem tkaninę. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem wytrzymałości na zarysowania, odporność chemiczną i dokładnego przypasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui.

Etui dzięki wzajemnej współpracy Speck i Samsung, należy do serii „Designed for Samsung", co oznacza, iż produkty Speck są zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją producenta i są autoryzowane bezpośrednio przez producenta Samsung, gwarantując najlepszą jakość.