Speck Etui presidio folio do samsung galaxy s9 niebiesko-szare (0848709054913) promocja 2021

Cena119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:SPECK
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor wielokolorowy

Opis

Do stworzenia Presidio Folio Speck wykorzystał swoją najnowszą technikę IMPACTIUM™ Shock Barrier, która broni telefon przed uszkodzeniami w trakcie upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia i wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząsy. W ten sposób etui produktywnie zabezpiecza telefon i broni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości aż 3 m.

seria Presidio to najcieńsza linia etui firmy Speck. Wytwarzana na podstawie poprzedniej linii CandyShell, jednak zmieniona pod kątem ilości i rodzaju materiału. Zdecydowano się wykluczyć jego nadmiar bez poświęcania wydajności ochrony, tworząc unikatowe, świetnie dopasowane do telefonu etui o smukłej budowie, zapewniające najkorzystniejszą ochronę. Na dodatek, Presidio dzięki najnowszej technice IMPACTIUM™, absorbuje 52% więcej wstrząsów, niżeli guma TPE stosowana w etui z serii CandyShell.

Presidio Folio wyekwipowano w klapkę otwieraną po dłuższej krawędzi, dzięki temu nie tylko ekran jest chronionyteż zawartość wyświetlana na ekranie, przed okiem ciekawskich osób. Po wewnętrznej stronie klapki znajduje się ukryta kieszeń na karty płatnicze czy dokumenty osobiste, potrafiąca pomieścić do 3 kart. Etui dodatkowo zyskuje na funkcjonalności dzięki zginanej tylnej pokrywie, która może służyć jako komfortowa forma stojaka, żeby w wygodny sposób korzystać ze swego urządzenia w poziomie. Wysokiej jakości materiały użyte do budowy Presidio Folio, odznaczają się wysoką wytrzymałością i możliwością nieskomplikowanego czyszczenia. Powierzchnia etui jest przyjemna w dotyku, przypominając fakturą, a także wyglądem tkaninę. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem wytrzymałości na zarysowania, oporność chemiczną oraz dokładnego przypasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui.

Etui dzięki wzajemnej współpracy Speck oraz Samsung, należy do kolekcji „Designed for Samsung", co oznacza, że produkty Speck są zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją producenta i są autoryzowane bezpośrednio poprzez producenta Samsung, gwarantując najkorzystniejszą jakość.