Etui Supcase Iblsn Ares do iPhone 13 Black (1479341375549) promocja 2022

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Etui Supcase Iblsn Ares do iPhone 13 Black

Najnowsza linia produktów pancernych producenta Supcase. Precyzja, nowoczesność i funkcjonalność to podstawowe komponenty składające się na budowę każdego etui. Gwarantują nie tylko ochronę na najwyższym poziomie,również amortyzację w trakcie każdego upadku. To niepowtarzalne połączenie materiałów, które tworzą istotnie pancerną ochronę dla Twojego urządzenia z każdej ze stron.

Etui wykonane jest z wysokiej jakości potężnego poliwęglanu z dodatkiem termoplastycznego poliuretanu. Takie połączenie tworzyw podwaja moc ochrony i jest w stanie pochłonąć upadek nawet z 3 metrów. Przednia pokrywa to nowoczesna konstrukcja „Snap-On".

pokrywa zaprojektowana dwuwarstwowo „PC+TPU" przez połączenie rozciągliwego i potężnego tworzywa TPU z twardym poliwęglanem, które wytrzymuje każde wstrząsy, a także zabezpiecza nawet podczas arcytrudnych upadków.

Ważnym elementem, a jednocześnie zaletą produktu jest niepodatność nie tylko na wstrząsy i upadki,dodatkowo na kurz! Wszystkie porty urządzenia zostały trafnie wycięte i zabezpieczone w etui tak, aby było w pełni praktyczne i kompatybilne, a zarazem odporne na powierzchowne zalania płynami.

Każdy artykuł marki Supcase spełnia wojskowy kanon odporności MIL STD 810G 516.6 co oznacza, iż spadało 26 razy z wysokości 2 metrów.

parametry artykułu:

- 100% Oryginalny

- Zapakowany w oryginalne opakowanie

- Lekka kompozycja kompozytowa

- dokładnie wyprodukowany

- gwarantuje arcytrudną ochronę przed upadkami

- znakomicie dopasowany

- W pełni praktyczny

- Spełnia wojskowy kanon drop-test (MIL STD 810G 516.6)

- łatwy w konstrukcji i demontażu

pakiet gromadzi:

1 x Etui Supcase IBLSN Ares