Etui iblsn ares do samsung galaxy a72 black marki Supcase promocja 2022

Cena117.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

Najnowsza linia produktów pancernych marki Supcase. Precyzja, innowacyjność i funkcjonalność to podstawowe elementy składające się na budowę każdego etui. Zapewniają nie tylko ochronę na najwyższym poziomie,też amortyzację podczas każdego upadku. To niepowtarzalne połączenie materiałów, które tworzą niezwykle pancerną ochronę dla Twojego urządzenia z każdej ze stron.

Etui wytworzone jest z wysokiej jakości solidnego poliwęglanu z dodatkiem termoplastycznego poliuretanu. Takie połączenie tworzyw podwaja moc ochrony i jest w stanie pochłonąć upadek choćby z 3 metrów. Przednia pokrywa to zaawansowana kompozycja „Snap-On". Pokrywa zaprojektowana dwuwarstwowo „PC+TPU" przez połączenie rozciągliwego i solidnego tworzywa TPU z twardym poliwęglanem, które wytrzymuje każde wstrząsy i zabezpiecza choćby w trakcie skrajnych upadków.

Ważnym elementem, a równocześnie zaletą towaru jest oporność nie tylko na wstrząsy i upadki,jeszcze na kurz! Wszystkie porty urządzenia zostały odpowiednio wycięte i zabezpieczone w etui tak, żeby było w pełni użyteczne i kompatybilne, a zarazem odporne na powierzchowne zalania płynami.

Każdy artykuł firmy Supcase spełnia wojskowy kanon wytrzymałości MIL STD 810G 516.6 co oznacza, że spadało 26 razy z wysokości 2 metrów.

atrybuty artykułu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Lekka konstrukcja kompozytowa
- precyzyjnie wytworzony
- zapewnia ekstremalną ochronę przed upadkami
- perfekcyjnie przypasowany
- W pełni użyteczny
- Spełnia wojskowy standard drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- łatwy w konstrukcji i demontażu

komplet gromadzi:
1 x Etui Supcase IBLSN Ares