Supcase Etui unicorn beetle pro do iphone 13 mini black (4248121607821) promocja 2022

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Etui z linii Unicorn Beetle Pro od producenta Supcase jest jednym z najbardziej kompletnych i wytrzymałych produktów w całym naszym asortymencie. Pokrowiec składa się z zestawu trzech części. Ramka, oplatająca urządzenie z tyłu i na jego krawędziach - wytwarzana z mieszanki miękkiego tworzywa termoplastycznego i utwardzającej powłoki poliwęglanowej nadając jej bardzo dużą trwałość. Gromadzi ona także osłony na przyciski i zamykane zaślepki na porty, zapobiegając dostawaniu się kurzu, brudu i wilgoci do środka.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest szkielet, który nałożony na przód urządzenia, dodatkowo i ostatecznie chroni jego ekran. Wspomniany szkielet posiada obracany w 360-stopniach klips.

Case jest znakomicie dostosowany i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego. Nieco podniesiona forma ramki wokół aparatu i ekranu broni go przed zarysowaniami, unosząc telefon tuż nad powierzchnią płaską.

Supcase Unicorn Beetle Pro to pokrowiec, który został poddany testom efektywnościowym na upadek, 26 razy z wysokości do 1,2m, dostając tym samym amerykański certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6.

właściwości artykułu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Lekka budowa kompozytowa
- Zintegrowana szybka poliwęglanowa broniąca wyświetlacz
- skrupulatnie wytworzony
- gwarantuje ekstremalną ochronę przed upadkami
- rewelacyjnie dopasowany
- W pełni użyteczny
- Spełnia wojskowy kanon drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- przystępny w montażu i demontażu

komplet mieści:
1 x Etui Supcase Unicorn Beetle Pro
1 x Klips do paska