Etui Supcase Unicorn Beetle Pro do iPhone 13 Pro Black, kolor czarny promocja 2022

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Supcase
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Etui z serii Unicorn Beetle Pro od marki Supcase jest jednym z najszczególniej kompletnych i wytrzymałych produktów w całym naszym asortymencie. Pokrowiec składa się z zestawu trzech części. Ramka, oplatająca urządzenie z tyłu i na jego krawędziach - wyprodukowana z mieszanki miękkiego tworzywa termoplastycznego i utwardzającej powłoki poliwęglanowej nadając jej szczególnie dużą solidność. Posiada ona dodatkowo osłony na przyciski i zamykane zaślepki na porty, zapobiegając dostawaniu się kurzu, brudu i wilgoci do środka.

Ostatnim, lecz nie mniej ważnym elementem jest szkielet, który nałożony na przód urządzenia, ponadto i ostatecznie broni jego wyświetlacz. Wspomniany szkielet mieści obracany w 360-stopniach klips.

Case jest nadzwyczajnie dostosowany i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego. Nieco podniesiona forma ramki wokół aparatu i ekranu broni go przed zarysowaniami, unosząc telefon tuż nad powierzchnią płaską.

Supcase Unicorn Beetle Pro to pokrowiec, który został poddany testom efektywnościowym na upadek, 26 razy z wysokości do 1,2m, uzyskując tym samym amerykański certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6.

atrybuty artykułu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Lekka kompozycja kompozytowa
- Zintegrowana szybka poliwęglanowa broniąca wyświetlacz
- starannie tworzony
- zapewnia arcytrudną ochronę przed upadkami
- znakomicie dostosowany
- W pełni praktyczny
- Spełnia wojskowy kanon drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- nieskomplikowany w montażu i demontażu

komplet posiada:
1 x Etui Supcase Unicorn Beetle Pro
1 x Klips do paska