Etui UAG Monarch do Samsung Galaxy S10E Czerwony (0812451031638) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Etui UAG Monarch do Samsung Galaxy S10E Czerwony (0812451031638) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Etui UAG Monarch do Samsung Galaxy S10E Czerwony
159.99
ELECTRO.pl
Etui UAG Monarch do Samsung Galaxy S10E Czerwony
169.99
Media Expert

Parametry

Producent:UAG
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czerwony

Opis

zastrzeżony design obudowy składa się z wytrzymałej zewnętrznej powłoki i miękkiego, niepodatnego na uderzenia wnętrza. Unikalny zarys na dodatek powiększa trwałość i spójność strukturalną całej konstrukcji.

O Urban Armor Gear Produkty UAG są projektowane w USA poprzez poszukiwaczy przygód dla poszukiwaczy przygód. Akcesoria UAG przesiąknięte kwintesencją przygody. Pracujemy ciężko, szukamy nowych, nietypowych inspiracji i cały czas przesuwamy granice konwencjonalnych pomysłówtworzyć produkty najwyższej jakości.

Najważniejsze atrybuty • Lekka budowa z pięcioma warstwami ochronnymi • Wysokiej jakości skóra licowa i części metalowe • Miękkie, odporne na uderzenia wnętrze • Wzór imitujący plastry miodu, uniemożliwiający ślizganiu się obudowy w rąk • rozszerzone przyciski dotykowe i ochronna otoczka wokół ekranu • 10-letnia gwarancja ograniczona, oferowana przez producenta PIĘCIOWARSTWOWA OCHRONA 1.

Twarda warstwa Zewnętrzna osłona amortyzuje wstrząsy i uderzenia, chroniąc telefon w razie upadku. 2. Skóra licowa najwyższej jakości konkretna, wytrzymała skóra zapewnia ciekawy wygląd i długą żywotność pokrywy.

3. Płytka z poliwęglanu stworzona z poliwęglanu płytka skutecznie usztywnia konstrukcję pokrywy. 4. Części metalowe Metalowe śrubki z nacięciem w profilu sześcioramiennej gwiazdy łączą i zabezpieczają wszystkie warstwy obudowy.

5. Oporna na uderzenia guma Wytrzymała, rozciągliwa guma TPU chroni telefon i minimalizuje wstrząsy. Ochrona potwierdzona certyfikatami Zgodność z wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6, określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku.

Łatwy dostęp Obudowę wyposażono w znaczne przyciski dotykowe, a także trafnej wielkości porty, które luźne korzystanie z wszystkich funkcji telefonu.