Etui UAG Pathfinder do Apple iPhone 11 Pro Max Czarny DARMOWY TRANSPORT, IEOUPFIPBK promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Etui UAG Pathfinder do Apple iPhone 11 Pro Max Czarny DARMOWY TRANSPORT, IEOUPFIPBK oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
UAG Pathfinder Case iPhone 11 Pro Max (czarny)
99.99
OleOle!
UAG Pathfinder Case iPhone 11 Pro Max (czarny)
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:UAG
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Oryginalne etui od producenta Urban Armor Gear. Wytworzone z połączenia wysokiej jakości tworzyw, zapewni wysoką ochronę dla Twojego smartfona. Luźny dostęp do wszystkich interfejsów. Niezwykle praktyczne i komfortowe w użytkowaniu.

ma responsywne zintegrowane przyciski. Wysoka wytrzymałość na uderzenia i wstrząsy. Spełnia wojskowy kanon odporności Drop-Test MIL STD 810G 516.6. Umocnione narożniki zapewniają ochronę w razie upadku.

korzystnie leży w rąk, a lekko wystające krawędzie bronią kamerę i ekran przed zarysowaniami na płaskich powierzchniach. Nie pogrubia zasadniczo urządzenia. Jest maksymalnie cienkie dla tego typu konstrukcji, dzięki temu zapewnia mocną ochronę, funkcjonalną lekkość i smukły wygląd....