Etui UAG Plasma do iPhone 11 Pro Niebieski promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Etui UAG Plasma do iPhone 11 Pro Niebieski oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 115.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Etui UAG Plasma do iPhone 11 Pro Niebieski
115.00
ELECTRO.pl
-12%
UAG Plasma Case iPhone 11 Pro (cobalt)
115.00
OleOle!
UAG Plasma Case iPhone 11 Pro (cobalt)
129.99
RTV EURO AGD
Etui UAG Plasma do iPhone 11 Pro Niebieski
129.99
Media Expert

Parametry

Producent:UAG
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor niebieski

Opis

Oryginalne etui od marki Urban Armor Gear z serii Plasma. Wyprodukowane z połączenia wysokiej jakości termopoliuretanu i poliwęglanu, zapewni wysoką ochronę dla Twojego smartfona. Luźny dostęp do wszelkich interfejsów.

bardzo praktyczne i wygodne w stosowaniu. Posiada responsywne zintegrowane przyciski. Wysoka niepodatność na uderzenia i wstrząsy. Spełnia wojskowy kanon oporności Drop-Test MIL STD 810G 516.6. Wzmocnione narożniki gwarantują ochronę w razie upadku.

korzystnie leży w rąk, a lekko wystające krawędzie chronią kamerę i ekran przed zarysowaniami na płaskich powierzchniach. Nie pogrubia znacząco urządzenia. Jest maksymalnie cienkie dla tego typu konstrukcji, dzięki czemu zagwarantuje potężną ochronę, praktyczną lekkość i smukły wygląd....