Gear4 Crystal Palace iPhone X/Xs (przeźroczysty) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gear4 Crystal Palace iPhone X/Xs (przeźroczysty) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gear4 Crystal Palace iPhone X/Xs (clear)
119.99
RTV EURO AGD
Gear4 Crystal Palace iPhone X/Xs (clear)
119.99
OleOle!

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple

Opis

pokrywa Gear4 Crystal Palace – ochrona jakiej potrzebujesz i fason jaki lubisz.

Wysoki poziom ochrony i przejrzysta, lekka konstrukcja sprawiają, iż Twój telefon jest chroniony przed skutkami różnorodnych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie poprawnie wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O
- opornośc na upadki z ponad 3m
- klarowna i smukła konstrukcja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Telefon w obudowie Crystal Palace jest wytrzymały na skutki upadków choćby z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dopełniającą ochronę stanowi tylna część tworzona z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) zagwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- stosowany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon

D30 – inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niżeli D3O. Materiał ten pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego realnego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest użytkowany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja powoduje,w trakcie codziennego stosowania obudowa zachowuje elastyczność, natomiast przy uderzeniu twardnieje, wytwarzając warstwę ochraniającą telefon.

Gear4
W Gear4 nadzwyczajnie rozumiemy, że Twoje urządzenie to znacznie więcej niżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, linia najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując podczas produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany poprzez motocyklistów, mistrzowskich sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy też o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a obfity wybór modeli sprawia, iż każdy odnajdzie cos dopasowanego do swego gustu.