Gear4 crystal palace iphone xr (clear) (4895200205760) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gear4 crystal palace iphone xr (clear) (4895200205760) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Gear4 Crystal Palace iPhone Xr (clear)
89.99
OleOle!
Gear4 Crystal Palace Etui Ochronne do iPhone Xr (Clear)
119.00
GSM-PARTS
Gear4 Crystal Palace iPhone Xr (clear)
139.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple

Opis

pokrywa Gear4 Crystal Palace – ochrona jakiej Ci potrzeba i styl jaki uwielbiasz.

Wysoki poziom ochrony i przejrzysta, lekka konstrukcja powodują, iż Twój telefon jest broniony przed skutkami zróżnicowanych wydarzeń dnia codziennego i równocześnie korzystnie wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O
- wytrzymałośc na upadki z ponad 3m
- klarowna i smukła budowa

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Telefon w obudowie Crystal Palace jest oporny na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dopełniającą ochronę stanowi tylna część wyprodukowana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) zapewnia ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- używany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon

D30 – inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niż D3O. Materiał ten pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego realnego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest używany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka konstrukcja powoduje,w trakcie codziennego stosowania pokrywa zachowuje rozciągliwość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, stwarzając warstwę ochraniającą telefon.

Gear4
W Gear4 wyśmienicie rozumiemy, iż Twoje urządzenie to widocznie więcej niżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, seria najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując w trakcie produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, profesjonalnych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy dodatkowo o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a znaczny wybór modeli powoduje, że każdy znajdzie cos dobranego do swego gustu.