d3o piccadilly - etui ochronne do samsung galaxy s10 plus (biała ramka) marki Gear4 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem d3o piccadilly - etui ochronne do samsung galaxy s10 plus (biała ramka) marki Gear4 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
Obudowa ochronna na Samsung Galaxy S10+ ZAGG GEAR4 D3O Piccadilly SGS10B2PICWHT
49.00
Empik
Gear4 Piccadilly Samsung Galaxy S10+ (biały)
79.99
RTV EURO AGD
Gear4 Piccadilly Samsung Galaxy S10+ (biały)
79.99
OleOle!

Parametry

Producent:GEAR4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung

Opis

Ochrona jakiej potrzebujesz i styl jaki lubisz. Wysoki poziom ochrony i przezroczysta, lekka budowa sprawiają, iż Twój telefon Galaxy S10 Plus jest broniony przed skutkami różnych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie poprawnie wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O
- opornośc na upadki z ponad 3m
- przezroczysta i smukła konstrukcja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami. Sasmung Galaxy S10 Plus w obudowie Gear4 Piccadilly jest odporny na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dopełniającą ochronę stanowi tylna część wykonana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.
- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) zagwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- używany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30
- inteligentna ochrona

Nic nie ochroni Twojego Samsung Galaxy S10+ lepiej aniżeli D3O.
Materiał ten pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest stosowany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka konstrukcja sprawia,w trakcie codziennego stosowania obudowa zachowuje sprężystość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, wytwarzając warstwę ochraniającą telefon.
Gear4
W Gear4 znakomicie rozumiemy, że Twoje urządzenie to widocznie więcej niż tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, linia najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując w trakcie produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, profesjonalnych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy w dodatku o wygląd - nasze pokrywy są smukłe i lekkie, a pokaźny dobór modeli powoduje, iż każdy wyszuka cos dostosowanego do swojego gustu.