GEAR4 D3O Piccadilly - etui ochronne do Samsung S10 (teal) (4895200206996) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem GEAR4 D3O Piccadilly - etui ochronne do Samsung S10 (teal) (4895200206996) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gear4 Piccadilly Samsung Galaxy S10 (teal)
99.99
RTV EURO AGD
Gear4 Piccadilly Samsung Galaxy S10 (teal)
99.99
OleOle!

Parametry

Producent:GEAR4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung

Opis

Ochrona jakiej potrzebujesz i fason jaki uwielbiasz. Wysoki poziom ochrony i transparentna, lekka budowa sprawiają, iż Twój telefon Galaxy S10 jest broniony przed skutkami najróżniejszych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie korzystnie wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technice D3O
- wytrzymałośc na upadki z ponad 3m
- przezroczysta i smukła budowa
Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami. Sasmung Galaxy S10 w obudowie Gear4 Piccadilly jest wytrzymały na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dodatkową ochronę stanowi tylna część wyprodukowana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.
- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) zapewnia ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- używany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30
- inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego Samsung Galaxy S10 lepiej niż D3O.
Materiał ten umożliwia projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego osiągalnego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest wykorzystywany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka budowa sprawia,w trakcie codziennego wykorzystywania pokrywa zachowuje rozciągliwość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, stwarzając warstwę ochraniającą telefon.
Gear4
W Gear4 znakomicie rozumiemy, iż Twoje urządzenie to wyraźnie więcej niżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, kolekcja najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując podczas produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, mistrzowskich sportowców, a choćby wojsko. Zadbaliśmy dodatkowo o wygląd - nasze pokrywy są smukłe i lekkie, a pokaźny wybór modeli sprawia, że każdy odnajdzie cos dopasowanego do swego gustu.