Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (czarny) (4895200202455) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (czarny) (4895200202455) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (czarny)
109.99
RTV EURO AGD
-8%
Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (czarny)
109.99
OleOle!
Gear4 Piccadilly Etui Ochronne do iPhone 8 Plus / iPhone 7 Plus / iPhone 6S Plus / iPhone 6 Plus (Black)
119.00
GSM-PARTS

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Ochrona jakiej Ci trzeba i styl jaki lubisz.

Wysoki poziom ochrony i przejrzysta, lekka kompozycja powodują, iż Twój telefon jest broniony przed skutkami najróżniejszych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie prawidłowo wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technice D3O
- odpornośc na upadki z ponad 3m
- przejrzysta i smukła kompozycja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Telefon w obudowie Gear4 jest wytrzymały na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O. Uzupełniającą ochronę stanowi tylna część stworzona z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) gwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- użytkowany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon

D30 – inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niż D3O. Materiał ten pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest stosowany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które luźno się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja sprawia,w trakcie codziennego używania pokrywa zachowuje sprężystość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, wytwarzając warstwę ochraniającą telefon.

Gear4
W Gear4 znakomicie rozumiemy, że Twoje urządzenie to znacznie więcej niżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, seria najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując podczas produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, fachowych sportowców, a choćby wojsko. Zadbaliśmy także o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a obfity dobór modeli powoduje, iż każdy znajdzie cos dobranego do swojego gustu.