Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (srebrny) (4895200202165) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (srebrny) (4895200202165) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (srebrny)
99.99
OleOle!
Gear4 Piccadilly iPhone 7/8 Plus (srebrny)
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor szary

Opis

Ochrona jakiej Ci trzeba i fason jaki uwielbiasz.

Wysoki poziom ochrony i krystaliczna, lekka kompozycja powodują, iż Twój telefon jest broniony przed skutkami rozmaitych wydarzeń dnia codziennego i równocześnie dobrze wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technice D3O
- opornośc na upadki z ponad 3m
- krystaliczna i smukła kompozycja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Telefon w obudowie Gear4 jest odporny na skutki upadków choćby z ponad 3m dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dopełniającą ochronę stanowi tylna część wytworzona z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) gwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- użytkowany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon

D30 – inteligentna ochrona
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej aniżeli D3O. Materiał ten umożliwia projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest wykorzystywany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja powoduje,podczas codziennego stosowania obudowa zachowuje elastyczność, natomiast przy uderzeniu twardnieje, stwarzając warstwę ochraniającą telefon.

Gear4
W Gear4 wyśmienicie rozumiemy, iż Twoje urządzenie to pokaźnie więcej niżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, linia najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a nawet osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując podczas produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, profesjonalnych sportowców, a choćby wojsko. Zadbaliśmy na dodatek o wygląd - nasze pokrywy są smukłe i lekkie, a pokaźny dobór modeli sprawia, że każdy wyszuka cos dopasowanego do swojego gustu.