Gear4 Piccadilly iPhone X (czarny) (4895200203636) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gear4 Piccadilly iPhone X (czarny) (4895200203636) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Gear4 Piccadilly iPhone X (czarny)
89.99
OleOle!
-24%
Gear4 Piccadilly iPhone X (czarny)
89.99
RTV EURO AGD
Gear4 Piccadilly Etui Ochronne do iPhone Xs / iPhone X (Black)
119.00
GSM-PARTS

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Ochrona jakiej Ci potrzeba i fason jaki uwielbiasz. Wysoki poziom ochrony i przejrzysta, lekka budowa sprawiają, iż Twój telefon jest chroniony przed skutkami najróżniejszych wydarzeń dnia codziennego i równocześnie należycie wygląda.

- wsparcie ładowania bezprzewodowego - ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O - wytrzymałośc na upadki z ponad 3m - przejrzysta i smukła kompozycja Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami Telefon w obudowie Crystal Palace jest wytrzymały na skutki upadków choćby z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O.

dodatkową ochronę stanowi tylna część wytwarzana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych. - pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30 - termoplastyczny poliuretan (TPU) zagwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt - stosowany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30 – inteligentna ochrona Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niż D3O.

Materiał ten zezwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest użytkowany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie.

Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które luźno się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka budowa powoduje,podczas codziennego użytkowania obudowa zachowuje rozciągliwość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon.

Gear4 W Gear4 nadzwyczajnie rozumiemy, że Twoje urządzenie to pokaźnie więcej aniżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, seria najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent.

Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując w trakcie produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany poprzez motocyklistów, profesjonalnych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy także o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a znaczny dobór modeli sprawia, iż każdy odszuka cos dopasowanego do swojego gustu.