Gear4 piccadilly iphone x (różowy) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gear4 piccadilly iphone x (różowy) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Gear4 Piccadilly iPhone X (różowy)
99.99
OleOle!
-16%
Gear4 Piccadilly iPhone X (różowy)
99.99
RTV EURO AGD
Gear4 Piccadilly Etui Ochronne do iPhone Xs / iPhone X (Rose Gold)
119.00
GSM-PARTS

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor różowy

Opis

Ochrona jakiej Ci trzeba i fason jaki lubisz.

Wysoki poziom ochrony i transparentna, lekka konstrukcja powodują, iż Twój telefon jest broniony przed skutkami zróżnicowanych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie dobrze wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O
- wytrzymałośc na upadki z ponad 3m
- transparentna i smukła kompozycja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Telefon w obudowie Crystal Palace jest oporny na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dodatkową ochronę stanowi tylna część wyprodukowana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) zapewnia ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- używany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon

D30 – inteligentna ochronaa
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej aniżeli D3O. Materiał ten zezwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest stosowany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja powoduje,w trakcie codziennego użytkowania obudowa zachowuje rozciągliwość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, wytwarzając warstwę ochraniającą telefon.

Gear4
W Gear4 wyśmienicie rozumiemy, że Twoje urządzenie to pokaźnie więcej aniżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, kolekcja najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując w trakcie produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, fachowych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy ponadto o wygląd - nasze pokrywy są smukłe i lekkie, a duży wybór modeli sprawia, iż każdy znajdzie cos dobranego do swojego gustu.