piccadilly iphone xr (czarny) marki Gear4 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem piccadilly iphone xr (czarny) marki Gear4 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gear4 Piccadilly iPhone Xr (czarny)
99.89
RTV EURO AGD
Gear4 Piccadilly iPhone Xr (czarny)
99.89
OleOle!
Etui na smartfon GEAR4 Piccadilly do Apple iPhone XR Czarny 33001
99.90
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Ochrona jakiej Ci potrzeba i fason jaki uwielbiasz.

Wysoki poziom ochrony i przezroczysta, lekka konstrukcja powodują, że Twój telefon jest chroniony przed skutkami zróżnicowanych wydarzeń dnia codziennego i równocześnie prawidłowo wygląda.
- wsparcie ładowania bezprzewodowego
- ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O
- wytrzymałośc na upadki z ponad 3m
- przejrzysta i smukła kompozycja

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami
Telefon w obudowie Crystal Palace jest niepodatny na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O. Uzupełniającą ochronę stanowi tylna część wytworzona z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

- pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30
- termoplastyczny poliuretan (TPU) zagwarantuje ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
- wykorzystywany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon

D30 – inteligentna ochronaa
Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej aniżeli D3O. Materiał ten umożliwia projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest wykorzystywany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które luźno się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja sprawia,w trakcie codziennego wykorzystywania pokrywa zachowuje rozciągliwość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, wytwarzając warstwę ochraniającą telefon.

Gear4
W Gear4 znakomicie rozumiemy, że Twoje urządzenie to pokaźnie więcej aniżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, linia najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a nawet osobisty asystent. Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując w trakcie produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany przez motocyklistów, profesjonalnych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy w dodatku o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a szeroki wybór modeli powoduje, że każdy odszuka cos dopasowanego do swojego gustu.