Gear4 piccadilly iphone xs max (czarny) (4895200205463) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Gear4 piccadilly iphone xs max (czarny) (4895200205463) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Gear4 Piccadilly iPhone Xs Max (czarny)
89.99
RTV EURO AGD
-10%
Gear4 Piccadilly iPhone Xs Max (czarny)
89.99
OleOle!
-10%
Etui GEAR4 D30 Piccadilly do iPhone Xs Max Czarny
89.99
ELECTRO.pl
Etui na smartfon GEAR4 Piccadilly do Apple iPhone XS Max Czarny 32952
99.90
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Ochrona jakiej Ci potrzeba i styl jaki lubisz. Wysoki poziom ochrony i klarowna, lekka kompozycja sprawiają, że Twój telefon jest chroniony przed skutkami najróżniejszych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie prawidłowo wygląda.

- wsparcie ładowania bezprzewodowego - ochrona na uderzenia dzięki zaimplementowaniu inteligentnej technologii D3O - opornośc na upadki z ponad 3m - klarowna i smukła kompozycja Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami Telefon w obudowie Crystal Palace jest niepodatny na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O.

dodatkową ochronę stanowi tylna część produkowana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych. - pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30 - termoplastyczny poliuretan (TPU) zapewnia ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt - wykorzystywany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30 – inteligentna ochrona Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niż D3O.

Materiał ten umożliwia projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego realnego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest wykorzystywany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie.

Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które luźno się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja sprawia,w trakcie codziennego wykorzystywania obudowa zachowuje sprężystość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon.

Gear4 W Gear4 genialnie rozumiemy, iż Twoje urządzenie to znacznie więcej aniżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, kolekcja najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent.

Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując podczas produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany poprzez motocyklistów, profesjonalnych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy także o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a wielki wybór modeli sprawia, że każdy wyszuka cos dobranego do swego gustu.