Gear4 piccadilly iphone xs max (czarny) (4895200205463) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Gear4 piccadilly iphone xs max (czarny) (4895200205463) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Gear4 Piccadilly iPhone Xs Max (czarny)
79.99
OleOle!
-33%
Gear4 Piccadilly iPhone Xs Max (czarny)
79.99
RTV EURO AGD
Etui na smartfon GEAR4 Piccadilly do Apple iPhone XS Max Czarny 32952
99.70
MediaMarkt.pl
Gear4 Piccadilly Etui Ochronne do iPhone Xs Max (Black)
119.00
GSM-PARTS

Parametry

Producent:Gear4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Ochrona jakiej Ci potrzeba i styl jaki lubisz. Wysoki poziom ochrony i klarowna, lekka kompozycja sprawiają, że Twój telefon jest chroniony przed skutkami najróżniejszych wydarzeń dnia codziennego i jednocześnie prawidłowo wygląda.

- wsparcie ładowania bezprzewodowego - ochrona na uderzenia dzięki zaimplementowaniu inteligentnej technologii D3O - opornośc na upadki z ponad 3m - klarowna i smukła kompozycja Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami Telefon w obudowie Crystal Palace jest niepodatny na skutki upadków nawet z ponad 3m dzięki zaimplementowaniu inteligentnego polimeru D3O.

dodatkową ochronę stanowi tylna część produkowana z materiału, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych. - pochłaniający uderzenia materiał z substancją D30 - termoplastyczny poliuretan (TPU) zapewnia ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt - wykorzystywany do produkcji kuloodpornych szyb policarbon D30 – inteligentna ochrona Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niż D3O.

Materiał ten umożliwia projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego realnego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest wykorzystywany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie.

Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które luźno się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka kompozycja sprawia,w trakcie codziennego wykorzystywania obudowa zachowuje sprężystość, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon.

Gear4 W Gear4 genialnie rozumiemy, iż Twoje urządzenie to znacznie więcej aniżeli tylko telefon. To kontakt z Twoimi przyjaciółmi, kolekcja najszczęśliwszych chwil, przyjaciel w podróży, a choćby osobisty asystent.

Dlatego zapewniamy ochronę jakiej oczekujesz, wykorzystując podczas produkcji naszych obudów materiał zaaprobowany poprzez motocyklistów, profesjonalnych sportowców, a nawet wojsko. Zadbaliśmy także o wygląd - nasze obudowy są smukłe i lekkie, a wielki wybór modeli sprawia, że każdy wyszuka cos dobranego do swego gustu.