Gear4 soho do iphone 7 plus/8 plus czarne >> bogata oferta - super promocje - darmowy transport od 99 zł sprawdź! (4895200202004) promocja 2022

Cena99.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:GEAR4
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

unikatowe etui dla wszystkich wielbicieli producenta GEAR4, które łączy w sobie dynamikę i oryginalność, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Jest nieprzeciętnie dopasowane i zagwarantuje swobodny dostęp do interfejsów iPhone 7 Plus / 8 Plus. Etui pozwoli produktywnie bronić twój smartfon. Specjalne kanaliki od wewnętrznej strony etui gromadzą ewentualne zabrudzenia. Towar oficjalnie licencjonowany poprzez GEAR4. Krystaliczny tył pozwala zachować oryginalny odcień telefonu. Nawiązaniem do koloru urządzenia jest ramka wewnętrzna z technologią D30, starannie rozkładającą uderzenia.

Telefon można także kłaść bezpiecznie ekranem do dołu, gdyż nie ma on styczności z podłożem dzięki ramce gumowej zachodzącej na brzegi wyświetlacza. Obudowa ochronna Gear4 Soho posiada też wytłoczenia na przyciski głośności oraz przycisk usypiania i wybudzania. Uzupełniającą zaletą etui jest specjalne wycięcie na aparat, który nie powoduje odbijania światła w trakcie robienia zdjęć z lampa błyskową.