Guess 4g peony liquid glitter - etui iphone 11 pro (różowy) (3700740461150) promocja 2021

Cena109.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor różowy

Opis

Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich oraz akcesoriów. Guess eksponujący się bezkompromisową jakością i integralnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów mobilnych wszystko to czym zniewala w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo, a także nieszablonowy wygląd urządzeń mobilnych, powstała piękna seria, która zniewala estetyką, wykonaniem i stylem.
Etui Guess 4G Peony Liquid Glitter iPhone 11 Pro w kolorze różowymdedykowano do ochrony przed porysowaniem urządzenia, a wytwarzano z wytrzymałego TPU, które cechuje wysoka przejrzystość, a także smukłość. Smartfon bezpiecznie spoczywa w perfekcyjnie wyprodukowanej konstrukcji, która osłania go z tyłu oraz po bokach w żaden sposób nie psując estetyki urządzenia.
Nawiązując do wizerunku Guess, front etui u dołu posiada logo producenta, dookoła którego przemieszczają się swobodnie złote części 4G. Żeby nadać niesamowitego efektu, kompozycja gromadzi w sobie substancje z mnóstwem swobodnie pływającego brokatu, który przy najmniejszym ruchu opływa cały front etui mieniąc się i lśniąc. Etui zagwarantuje dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
właściwości produktu:
· świetne dostosowanie do urządzenia
· Wykonanie z wytrzymałego TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu i po bokach
· lśniące logo Guess
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu
· luźno przemieszczające się złote komponenty 4G
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu