Guess guflbkn65bld iphone 11 pro max (srebrny) (3700740461563) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Guess guflbkn65bld iphone 11 pro max (srebrny) (3700740461563) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Guess GUFLBKN65BLD iPhone 11 Pro Max (srebrny)
109.99
OleOle!
-18%
Guess GUFLBKN65BLD iPhone 11 Pro Max (srebrny)
109.99
RTV EURO AGD
Etui Guess GUFLBKN65BLD iPhone 11 Pro Max srebrny/silver book Iridescent
134.00
HURTEL

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor szary

Opis

Etui Guess Iridescent Booktype dedykowano do ochrony przed porysowaniem iPhone 11 Pro Max, tworzono z przyjemnej w dotyku skóry organicznej, która ma elegancką, srebną fakturę i umożliwia pewny chwyt telefonu. Smartfon bezpiecznie spoczywa w doskonale wyprodukowanej konstrukcji, która osłania całe urządzenie, dzięki spinanej na magnes klapce.
Nawiązując do wizerunku Guess, front etui ozdobiono logo projektanta. Etui gwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki temu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich , a także akcesoriów. Guess wyróżniający się bezkompromisową jakością i nierozłącznością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do urządzeń przenośnych wszystko to czym oszałamia w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo, a także unikatowy wygląd maszyn mobilnych, powstała spektakularna seria, która oszałamia estetyką, wykonaniem i stylem.
właściwości produktu:
· nieprzeciętne dobranie
· Wykonanie z przyjemnej w dotyku skóry naturalnej
· Osłona całego urządzenia dzięki funkcjonalnej klapce z kieszeniami na dokumenty
· Dwukolorowe logo Guess
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem
· Etui kompatybilne z Apple Pay