Guess guhcn58g4gb iphone 11 pro brązowy/brown hard case 4g collection - brązowy promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Guess guhcn58g4gb iphone 11 pro brązowy/brown hard case 4g collection - brązowy oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Guess GUHCN58G4GB iPhone 11 Pro (brązowy)
109.99
OleOle!
-15%
Guess GUHCN58G4GB iPhone 11 Pro (brązowy)
109.99
RTV EURO AGD
Etui Guess GUHCN58G4GB iPhone 11 Pro brązowy/brown hard case 4G Collection
129.00
HURTEL

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor brązowy

Opis

Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich , a także akcesoriów. Guess uwydatniający się bezkompromisową jakością i integralnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów przenośnych wszystko to czym zachwyca w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo, a także unikatowy wygląd sprzętów przenośnych, powstała piękna linia, która zachwyca estetyką, wykonaniem i stylem.
Brązowe etui Guess 4G Charms znamionuje się jednym z bardziej znanych motywów wykorzystywanych poprzez Guess. Cały przedni panel etui do iPhone 11 Pro pokryto emblematami producenta, które umiejscowiono na szczególnie przyjemnej w dotyku fakturze saffiano, nawiązując do wysokiej klasy skóry, która wykorzystywana jest poprzez takie domy mody jak Prada, Michael Kors czy Karl Lagerfeld. Etui ochrania tył, boki, a także przyciski urządzenia, gwarantując dostęp do wszystkich jego funkcjonalności.
atrybuty towaru:
· Przyjemna faktura saffiano
· lśniące logo Guess
· Ochrona tyłu, boków i przycisków urządzenia
· Zabezpieczenie przed wstrząsami, uderzeniami i porysowaniem
· idealne dopasowanie do telefonu
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem
· Etui kompatybilne z Apple Pay