Guess guhcn61glhflra iphone 11 raspberry hard case glitter hearts - czerwony (3700740461914) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Guess guhcn61glhflra iphone 11 raspberry hard case glitter hearts - czerwony (3700740461914) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 90.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Guess GUHCN61GLHFLRA iPhone 11 (raspberry)
90.00
OleOle!
Guess GUHCN61GLHFLRA iPhone 11 (raspberry)
109.99
RTV EURO AGD
Etui Guess GUHCN61GLHFLRA iPhone 11 raspberry hard case Glitter Hearts
129.00
HURTEL

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czerwony

Opis

Etui do iPhone 11 6.1" należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich , a także akcesoriów. Guess eksponujący się bezkompromisową jakością i niepodzielnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów przenośnych wszystko to czym olśniewa w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo i nieszablonowy wygląd maszyn przenośnych, powstała błyskotliwa linia, która olśniewa estetyką, wykonaniem i stylem.
Etui Guess Liquid Glitter Hearts do iPhone 11 przeznaczono do ochrony przed porysowaniem iPhonea, a wytworzono z wytrzymałego TPU, które znamionuje wysoka klarowność i smukłość. Smartfon bezpiecznie spoczywa w genialnie wytworzonej konstrukcji, która osłania go z tyłu i po bokach w żaden sposób nie psując estetyki urządzenia. Nawiązując do wizerunku Guess, front etui u dołu posiada logo producenta, dookoła którego przemieszczają się luźno symbole w kolorze malinowym związane z marką, a także pytajnik i serce. Aby nadać niesamowitego efektu, kompozycja gromadzi w sobie substancje z mnóstwem swobodnie pływającego brokatu, który przy najmniejszym ruchu opływa cały front etui mieniąc się i lśniąc. Etui zapewnia dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
właściwości produktu:
· wspaniałe dobranie do iPhone'a 11
· Wykonanie z wytrzymałego TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu oraz po bokach
· połyskujące logo Guess
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu
· swobodnie przemieszczające się symbole , a także pytajnik z sercem
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu