Guess guhcn65gltrpi iphone 11 pro max (różowy) (3700740461204) promocja 2022

jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor różowy

Opis

Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich i akcesoriów. Guess eksponujący się bezkompromisową jakością i integralnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów mobilnych wszystko to czym olśniewa w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo, a także wyjątkowy wygląd maszyn przenośnych, powstała błyskotliwa kolekcja, która zniewala estetyką, wykonaniem i stylem.
Letnia seria Guess Glow in the Dark Sand Matte inspirowana ładnem kalifornijskich plaż, lekko połyskuje w ciemności. Etui asygnowano do ochrony przed porysowaniem iPhone 11 Pro, a tworzono z wytrzymałego poliwęglanu i plastycznego TPU, dzięki któremu pokrywa dokładnie przylega do telefonu.
Nawiązując do wizerunku Guess, front etui na dole ma logo producenta, dookoła którego przemieszcza się świecący piasek w dwóch odcieniach. Etui gwarantuje dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki temu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
właściwości produktu:
· wyśmienite przypasowanie do urządzenia
· Wykonanie z wytrzymałego na ścieranie poliwęglanu i elastycznego TPU (rama)
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu oraz po bokach
· Logo Guess
· Substancja z przemieszczającym się, świecącym w ciemności piaskiem
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu