guhcp12slg4ggblpi iphone 12 5,4" różowy/pink hardcase gradient liquid glitter 4gguess / gue000859 marki Guess promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem guhcp12slg4ggblpi iphone 12 5,4" różowy/pink hardcase gradient liquid glitter 4gguess / gue000859 marki Guess oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Guess Gradient Liquid Glitter GUHCP12SLG4GGBLPI iPhone 12 mini
67.29
OleOle!
-32%
Guess Gradient Liquid Glitter GUHCP12SLG4GGBLPI iPhone 12 mini
67.29
RTV EURO AGD
Guess GUHCP12SLG4GGBLPI iPhone 12 5,4" różowy/pink hardcase Gradient Liquid Glitter 4GGuess / GUE000859
99.00
HURTEL

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor różowy

Opis

Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich oraz akcesoriów. Guess uwydatniający się bezkompromisową jakością i integralnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów mobilnych wszystko to czym olśniewa w świecie szeroko rozumianej mody. W dbałości o bezpieczeństwo i unikatowy wygląd maszyn przenośnych, powstała efektowna linia, która zniewala estetyką, wykonaniem i stylem.
Etui ochronne Guess 4G Liquid Glitter w wersji różowo turkusowej na iPhone 12 MINI znamionuje się jednym z bardziej znanych motywów stosowanych poprzez Guess. Tył etui przystrojono wieloma logo w metalicznym odcieniu.
by nadać niesamowitego efektu, budowa etui na tył mieści w sobie substancje z mnóstwem swobodnie pływającego brokatu, a także cekinów, który przy najmniejszym ruchu luźno się przemieszczają i opływają cały front etui mieniąc się i lśniąc.
Etui Guess rodzaju plecki zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki temu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
atrybuty artykułu:
· perfekcyjne dobranie do urządzenia
· Wykonanie z wytrzymałego TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu oraz po bokach
· połyskujące logo Guess
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu
· luźno przemieszczające się cekiny
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu