guhcp12slg4gspg iphone 12 5,4" różowy/pink hardcase 4g liquid glitter guess / gue000865 marki Guess promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem guhcp12slg4gspg iphone 12 5,4" różowy/pink hardcase 4g liquid glitter guess / gue000865 marki Guess oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 98.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Guess Liquid Glitter GUHCP12SLG4GSPG iPhone 12 mini
98.00
OleOle!
Guess GUHCP12SLG4GSPG iPhone 12 5,4" różowy/pink hardcase 4G Liquid Glitter Guess / GUE000865
99.00
HURTEL
Guess Liquid Glitter GUHCP12SLG4GSPG iPhone 12 mini
109.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Guess
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor różowy

Opis

Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich i akcesoriów. Guess uwydatniający się bezkompromisową jakością i nierozłącznością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do sprzętów mobilnych wszystko to czym zachwyca w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo, a także unikatowy wygląd urządzeń przenośnych, powstała błyskotliwa linia, która zachwyca estetyką, wykonaniem i stylem.
Etui ochronne Guess 4G Liquid Glitter w wersji rózowej na iPhone 12 MINI cechuje się jednym z bardziej znanych motywów użytkowanych poprzez Guess. Tył etui ozdobiono wieloma logo w srebrnym kolorze.
żeby nadać niesamowitego efektu, konstrukcja etui na tył zawiera w sobie substancje z mnóstwem luźno pływającego brokatu oraz cekinów, który przy najmniejszym ruchu swobodnie się przemieszczają i opływają cały front etui mieniąc się i połyskując.
Etui Guess typu plecki zagwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
właściwości produktu:
· świetne dopasowanie do urządzenia
· Wykonanie z wytrzymałego TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu, a także po bokach
· połyskujące logo Guess
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu
· luźno przemieszczające się cekiny
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu