Karl Lagerfeld Double Layers Tempered Glass Glitter Signature Case - Etui iPhone 11 Pro Max (czerwony), kolor czerwony promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Double Layers Tempered Glass Glitter Signature Case - Etui iPhone 11 Pro Max (czerwony), kolor czerwony oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld Glitter Karl Signature KLHCN65DLKSRE iPhone 11 Pro Max (czerwony)
109.99
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Karl Signature KLHCN65DLKSRE iPhone 11 Pro Max (czerwony)
109.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czerwony

Opis

unikatowa seria akcesoriów do maszyn przenośnychzaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i uwielbiane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swojej dziedziny, powstały oryginalne i luksusowe akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd sprzętów mobilnych.
Oryginalna, trójwarstwowa, czerwona kompozycja etui Karl Lagerfeld Double Layers Glitter Signature z hartowanym szkłem na tylnym panelu, uniemożliwia zarysowaniom telefonu Apple iPhone 11 Pro Max na istotnie dłużej. Sprężyste TPU i silikonowe krawędzie bronią najmocniej narażone na wstrząsy części pokrywy. By nadać niesamowitego efektu, pokrywa wyróżnia się podpisem Karla, na połyskującym podkładzie z brokatu. Skrupulatne wykonanie gwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.
właściwości artykułu:
· budowa produkowana z TPU, hartowanego szkła i silikonu
· Podpis z uzupełniającą powłoką brokatu
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia, a także zniszczeniem klawiszy
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui tworzone na licencji Karl Lagerfeld
· Kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi