iconic karl - etui iphone 11 pro (silver glitter) marki Karl lagerfeld promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem iconic karl - etui iphone 11 pro (silver glitter) marki Karl lagerfeld oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld KLHCN58TPUTRIKSL iPhone 11 Pro (srebrny)
89.99
OleOle!
Karl Lagerfeld KLHCN58TPUTRIKSL iPhone 11 Pro (srebrny)
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor szary

Opis

wyjątkowa kolekcja akcesoriów do sprzętów przenośnych zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i lubiane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swej dziedziny, powstały oryginalne i elitarne akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd urządzeń przenośnych.
kompozycja etui do iPhone 11 PRO wytwarzana z wysokiej jakości TPU podkreśla się humorystyczną grafiką, demonstrującą samego artystę otoczonego solidną warstwą brokatu. Etui Karl Lagerfeld Iconic Karl gwarantuje ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia, a także osłania klawisze smartfona. Budowa zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.
atrybuty towaru:
· seria: Glitter Karl Iconic
· Dodatkowa powłoka brokatu otacza grafikę
· kompozycja stworzona z TPU
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia i zniszczeniem klawiszy
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wytworzone na licencji Karl Lagerfeld