Karl lagerfeld klhca31cfnrc a31 a315 hardcase transparent choupette fun promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl lagerfeld klhca31cfnrc a31 a315 hardcase transparent choupette fun oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld Choupette Fun do Samsung Galaxy A31
69.99
RTV EURO AGD
Karl Lagerfeld Choupette Fun do Samsung Galaxy A31
69.99
OleOle!

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów

Opis

nieszablonowa linia akcesoriów do urządzeń mobilnych zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i uznane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swej dziedziny, powstały oryginalne i wytworne akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd urządzeń mobilnych.

unikatowym przykładem stylu i jakości Karla Lagerfelda jest sygnowana poprzez niego linia etui do iPhonów. Nawiązujące do kotka Lagerfelda Choupette etui eksponuje się ciekawą, humorystyczną grafiką, która posiada nazwę samego twórcy. Konstrukcja została tworzona z TPU, który nadaje przyjemnej w dotyku faktury oraz wpływa na idealne ukazanie zawartej grafiki. Po nałożeniu etui na telefon, kotka Karla Lagerfelda, a także logo Apple z telefonu, zgrywają się ze sobą stwarzając fantastyczną, zabawną grafikę, która naprawdę przyciąga wzrok. Choupette Fun zapewnia ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia i osłania klawisze smartfona. Budowa zagwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.

cechy artykułu:
· linia: Choupette Fun
· Oryginalny wzór nawiązujący do kota projektanta
· konstrukcja stworzona z TPU
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia oraz uszkodzeniem klawiszy
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui stworzone na licencji Karl Lagerfeld