Karl Lagerfeld KLHCI8DLKSRE iPhone 7/8 czerwony/red hard case Signature Glitter, kolor czerwony promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld KLHCI8DLKSRE iPhone 7/8 czerwony/red hard case Signature Glitter, kolor czerwony oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Karl Lagerfeld Glitter Karl Signature KLHCI8DLKSRE iPhone 7/7/SE 2020
109.99
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Karl Signature KLHCI8DLKSRE iPhone 7/7/SE 2020
119.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czerwony

Opis

nieszablonowa linia akcesoriów do urządzeń mobilnych zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i uwielbiane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swej dziedziny, powstały oryginalne i wytworne akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd maszyn mobilnych.

Etui wytworzone z wysokiej jakości, trwałego tworzywa nienaturalnego, wytrzymałego na ścieranie. Budowa to połączenie konkretnego i twardego poliwęglanu i elastycznego silikonu TPU (boki). Żeby nadać niesamowitego efektu, obudowa akcentuje się podpisem Karla, na błyszczacym podkładzie z brokatu. Osłona zapewnia ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia i chroni klawisze smartfona. Skrupulatne wykonanie zapewnia dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.

atrybuty artykułu:
· konstrukcja wyprodukowana z TPU i poliwęglanu
· Podpis z dopełniającą powłoką brokatu
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia, a także uszkodzeniem klawiszy
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wyprodukowane na licencji Karl Lagerfeld
· Kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi