Karl Lagerfeld KLHCN58CFNRC iPhone 11 Pro hardcase transparent Choupette Fun - Przezroczysty, 10_14949 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Karl Lagerfeld KLHCN58CFNRC iPhone 11 Pro hardcase transparent Choupette Fun - Przezroczysty, 10_14949 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Etui na Apple iPhone 11 Pro KARL LAGERFELD Choupette Fun Sunglasses
77.99
Empik
Karl Lagerfeld KLHCN58CFNRC iPhone 11 Pro (przeźroczysty)
79.99
OleOle!
Karl Lagerfeld KLHCN58CFNRC iPhone 11 Pro (przeźroczysty)
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple

Opis

unikatowa seria akcesoriów do sprzętów Apple zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i cenione na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swojej dziedziny, powstały oryginalne i wytworne akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, lecz nade wszystko o wygląd maszyn mobilnych.
wyjątkowym przykładem stylu i jakości Karla Lagerfelda jest sygnowana przez niego linia etui do iPhone 11 PRO. Nawiązujące do kotka Lagerfelda Choupette etui wyróżnia się interesującą, humorystyczną grafiką, która gromadzi nazwę samego twórcy. Konstrukcja została wytwarzana z TPU w kolorze przeźroczystym, który nadaje przyjemnej w dotyku faktury i wpływa na doskonałe ukazanie zawartej grafiki.
Po nałożeniu etui na telefon, kotka Karla Lagerfelda, a także logo Apple z telefonu, zgrywają się ze sobą wytwarzając fantastyczną, zabawną grafikę, która naprawdę przyciąga wzrok. Choupette Fun zagwarantuje ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia oraz osłania klawisze smartfona. Budowa gwarantuje dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.
atrybuty artykułu:
· seria: Choupette Fun
· Oryginalny wzór nawiązujący do kota projektanta
· konstrukcja produkowana z TPU
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia, a także uszkodzeniem klawiszy
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui produkowane na licencji Karl Lagerfeld
· Etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem
· Etui kompatybilne z Apple Pay