Karl lagerfeld klhcn58ropi iphone 11 (różowo-złoty) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl lagerfeld klhcn58ropi iphone 11 (różowo-złoty) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Karl Lagerfeld KLHCN58ROPI iPhone 11 (różowo-złoty)
89.99
OleOle!
Karl Lagerfeld KLHCN58ROPI iPhone 11 (różowo-złoty)
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor wielokolorowy

Opis

wyjątkowa seria akcesoriów do sprzętów mobilnych zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i szanowane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swojej dziedziny, powstały oryginalne i luksusowe akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd sprzętów mobilnych.

Etui wytwarzane z wysokiej jakości trwałego tworzywa nienaturalnego opornego na ścieranie. Połączenie mocnego i twardego poliwęglanu oraz rozciągliwego silikonu TPU (boki). Aby nadać niesamowitego efektu, budowa akcentuje się podpisem Karla, wyróżnionym przez płynne, mieniące się w świetle drobinki brokatu i cekiny, które zmieniają swoje ułożenie pod wpływem zmiany kąta nachylenia. Osłona gwarantuje ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia oraz osłania klawisze smartfona. Budowa zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.

właściwości produktu:
· kompozycja wytworzona z TPU i poliwęglanu
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu i cekinów
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia i zniszczeniem klawiszy
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wyprodukowane na licencji Karl Lagerfeld
· Kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi