Karl Lagerfeld KLHCN65CFNRCPI iPhone 11 Pro Max hardcase różowy/pink Choupette Fun - Różowy, kolor różowy promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Karl Lagerfeld KLHCN65CFNRCPI iPhone 11 Pro Max hardcase różowy/pink Choupette Fun - Różowy, kolor różowy oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 62.68 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Etui na Apple iPhone 11 Pro Max KARL LAGERFELD Choupette Fun Sunglasses
62.68
Empik
Karl Lagerfeld KLHCN65CFNRCPI iPhone 11 Pro Max (różowy)
109.99
RTV EURO AGD
Karl Lagerfeld KLHCN65CFNRCPI iPhone 11 Pro Max (różowy)
109.99
OleOle!

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor różowy

Opis

wyjątkowa linia akcesoriów do urządzeń Apple iPhone 11 PRO MAX, zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i uznane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swej dziedziny, powstały oryginalne i elitarne etui dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd maszyn mobilnych.
unikatowym przykładem stylu i jakości Karla Lagerfelda jest sygnowana przez niego kolekcja etui do iPhone 11 PRO MAX. Nawiązujące do kotka Lagerfelda - Choupette, przeźroczysto różowe etui akcentuje się niebanalną, humorystyczną grafiką, która mieści nazwę samego twórcy. Konstrukcja została tworzona z TPU, który nadaje przyjemnej w dotyku faktury, a także wpływa na wyśmienite ukazanie zawartej grafiki.
Po nałożeniu etui na telefon, kotka Karla Lagerfelda i logo Apple z telefonu, zgrywają się ze sobą tworząc fantastyczną, zabawną grafikę, która naprawdę przyciąga wzrok. Choupette Fun zapewnia ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia i osłania klawisze smartfona. Budowa zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.
cechy produktu:
· seria: Choupette Fun
· Oryginalny wzór nawiązujący do kota projektanta
· konstrukcja wytwarzana z TPU
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia, a także uszkodzeniem klawiszy
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wyprodukowane na licencji Karl Lagerfeld
· Etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem
· Etui kompatybilne z Apple Pay