klhcn65trksrg iphone 11 pro max (różowo-złoty) marki Karl lagerfeld promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem klhcn65trksrg iphone 11 pro max (różowo-złoty) marki Karl lagerfeld oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld Glitter Signature KLHCN65TRKSRG iPhone 11 Pro Max (różowo-złoty)
109.99
RTV EURO AGD
Karl Lagerfeld Glitter Signature KLHCN65TRKSRG iPhone 11 Pro Max (różowo-złoty)
109.99
OleOle!

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor wielokolorowy

Opis

wyjątkowa linia akcesoriów do urządzeń mobilnych zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i uznane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swojej dziedziny, powstały oryginalne i elitarne akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd sprzętów przenośnych.

Etui wytworzone z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego opornego na ścieranie. Połączenie konkretnego i twardego poliwęglanu oraz elastycznego silikonu TPU (boki). By nadać niesamowitego efektu, budowa wyróżnia się podpisem Karla, zaakcentowanym poprzez płynne, mieniące się w świetle drobinki brokatu i cekiny, które zmieniają swoje ułożenie pod wpływem zmiany kąta nachylenia. Osłona zapewnia ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia, a także osłania klawisze smartfona. Budowa zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.

atrybuty artykułu:
· budowa wytworzona z TPU i poliwęglanu
· Substancja z mnóstwem pływającego brokatu i cekinów
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia oraz uszkodzeniem klawiszy
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wyprodukowane na licencji Karl Lagerfeld
· Kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi