Karl Lagerfeld KLHCP12MKTR iPhone 12 Pro / iPhone 12 hardcase Transparent Karl`s Head (3700740482995) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld KLHCP12MKTR iPhone 12 Pro / iPhone 12 hardcase Transparent Karl`s Head (3700740482995) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld Transparent Karl`s Head KLHCP12MKTR iPhone 12/12 Pro
99.99
OleOle!
Karl Lagerfeld Transparent Karl`s Head KLHCP12MKTR iPhone 12/12 Pro
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple

Opis

unikatowa kolekcja akcesoriów do sprzętów mobilnych zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i uwielbiane na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swej dziedziny, powstały oryginalne i luksusowe akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, ale nade wszystko o wygląd urządzeń przenośnych.

nieszablonowym przykładem stylu i jakości Karla Lagerfelda jest sygnowana przez niego linia etui do iPhonów. Nawiązujące do wizerunku twórcy etui akcentuje się atrakcyjną, humorystyczną grafiką, która zawiera nazwę samego twórcy. Konstrukcja została wytworzona z TPU, który nadaje przyjemnej w dotyku faktury, a także wpływa na nieprzeciętne ukazanie zawartej grafiki. Etui zapewnia ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia, a także osłania klawisze smartfona. Budowa zapewnia dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.

atrybuty artykułu:
· seria: Karl Lagerfeld Head
· Oryginalny wzór nawiązujący do wizerunku projektanta
· konstrukcja stworzona z TPU
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia, a także zniszczeniem klawiszy
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wyprodukowane na licencji Karl Lagerfeld
· Etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem
· Etui kompatybilne z Apple Pay