klhcp12spcutriksl iphone 12 mini srebrny/silver hardcase glitter ikonik karl marki Karl lagerfeld promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem klhcp12spcutriksl iphone 12 mini srebrny/silver hardcase glitter ikonik karl marki Karl lagerfeld oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Karl Lagerfeld Glitter Ikonik Karl KLHCP12SPCUTRIKSL iPhone 12 mini
79.99
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Ikonik Karl KLHCP12SPCUTRIKSL iPhone 12 mini
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor szary

Opis

unikatowa seria akcesoriów do urządzeń mobilnych zaprojektowana przez samego Karla Lagerfelda. Ikonę mody i światowej sławy projektanta, artystę i fotografa, dyrektora artystycznego domu mody Chanel. Jego dzieła są znane i cenione na całym świecie, a wizerunek utożsamiany z najwyższą klasą i luksusem. Łącząc wszystkie przymioty niepodważalnej gwiazdy swojej dziedziny, powstały oryginalne i luksusowe akcesoria dbające nie tylko o bezpieczeństwo, lecz nade wszystko o wygląd sprzętów przenośnych.

kompozycja wytwarzana z wysokiej jakości TPU akcentuje się humorystyczną grafiką, demonstrującą samego artystę otoczonego potężną warstwą brokatu. Etui zagwarantuje ochronę przed przypadkowym zarysowaniem urządzenia oraz osłania klawisze smartfona. Budowa zagwarantuje dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, nie ograniczając jego funkcjonalności.

właściwości artykułu:
· kolekcja: Glitter Karl Iconic
· Dodatkowa warstwa brokatu otacza grafikę
· budowa wykonana z TPU i PC
· Ochrona przed zarysowaniem urządzenia i uszkodzeniem klawiszy
· Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui wyprodukowane na licencji Karl Lagerfeld