Karl Lagerfeld Silicone Stack Logo etui na iPhone 12 / 12 PRO czarne (3700740499139) promocja 2022

Cena116.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:KARL LAGERFELD
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

To czarne etui Karl Lagerfeld przeznaczone do iPhone 12 i iPhone 12 Pro jest asygnowane dla osób pewnych siebie, wiedzących czego chcą! Karl Lagerfeld Silicone Stack Logo etui na iPhone 12 / 12 PRO czarne jest szczególnie wyraziste ze względu na korzystnie uwydatnione logo w białym kolorze na czarnym tle.
Prawdziwy Karl Lagerfeld w smartfonowej odsłonie! Etui odznacza się specyficzną estetyką Karla Lagerfelda. Mimo nad wyraz prostego połączenia barw etui może stać się wszystkim czego Ci potrzeba i czego wymagasz od obudowy na własny telefon. Wybierając etui na iPhone 12 czy iPhone 12 Pro będziesz mógł prezentować się stylowo i modnie w każdych okolicznościach. To skrupulatnie przemyślane etui Karl Lagerfeld produkowane zostało z silikonu, dzięki temu nie tylko jest opornne na zabrudzenia, ale i nieskomplikowane w rutynowym wykorzystywaniu.
Prosto zdejmuje się i nakłada na obudowę smartfona, a równocześnie jest bezpieczne i bezawaryjne. Środek jest wyściełany mikrofibrą, co zagwarantuje dopełniającą ochronę Twojemu urządzeniu.
linia: Karl Lagerfeld
rodzaj: Hardcase
Materiał: Silikone
Kolor: Czarny
Kompatybilność: iPhone 12/12 Pro 6,1"
towar produkowany na licencji Karl Lagerfeld