Mophie Juice Pack Access Etui z Wbudowaną Baterią 2000 mAh do iPhone Xs / iPhone X (Black) promocja 2021

Cena349.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie GSM-PARTS

Parametry

Producent:Mophie
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor czarny

Opis

Wszystkie ulubione funkcje w jednej obudowie

Mophie zapewnia nie tylko uzupełniającą energię dla Twojego iPhoneponadto bezawaryjną ochronę, możliwość korzystania z bezprzewodowego ładowania i pełny dostęp do portu lightning dzięki temu nie musisz zdejmować by posłuchać muzyki przez słuchawki.

Jeszcze więcej energii

Masz 2000mAh do użycie kiedy chcesz i gdzie chcesz. Obudowa umożliwia dłuższe stosowanie iPhone bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania. Możesz radować się długim oglądaniem filmów czy słuchaniem muzyki bez przerwy.

Pełna ochrona

Ochrona wszelkich krawędzi oraz specjalna budowa i gumowe części zabezpieczają przed skutkami upadków i uniemożliwiają zarysowaniu czy pęknięciu ekranu. Jej wytrzymała powłoka zapewni konkretną ochronę urządzenia przed upadkami i zarysowaniami.

Pełny dostęp do portu lightning

obudowa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika dlatego mophie stworzyło obudowę w której złącze lightning jest w pełni dostępne. Dzięki temu można podłączyć przewodowe słuchawki aby rozmawiać i słuchać muzyki, w trakcie gdy jucie pack access doładowuje Twój telefon.

Ładuj jak chcesz

Jeżeli Ci trzeba doładować swój iPhone starczy, iż umieścisz go na bezprzewodowej ładowarce, nie zdejmując mophie juice pack access (bateria wspiera technikę Qi). Możesz też skorzystać z opcji naładowania pokrywy poprzez przewód USB-C.

znakomite dostosowanie

obudowa została doskonale przypasowana do modelu iPhone X i Xs a znajdujące się na niej przyciski pozwalają na korzystanie ze wszelkich funkcji telefonu. Wytworna, smukła obudowa idealnie leży w rąk. Umieszone diody LED wskażą poziom naładowania baterii.

Priority+ Charge

Niezależnie od tego, czy ładujesz mophie przewodowo czy bezprzewodowo, najpierw naładuje się iPhone a w następnej kolejności juice pack access.

Najważniejsze atrybuty:

  • pojemność: 2000 mAh
  • Kompatybilność: iPhone X/Xs
  • Wspiera technologię Qi
  • Smukła i wytrzymała
  • Zawartość opakowania: Mophie Juce pack access, kabel USB-C, skrócona instrukcja obsługi

Specyfikacja technincza:

  • wymiary i waga: 74.14 x 146.56 x 17.4mm, 92,1g.
  • W zestawie: mophie juice pack access, kabel USB-C.