Samsung Galaxy J3 2017 Jelly Cover EF-AJ330TB (czarny), kolor czarny promocja 2021

Cena39.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie eSklep24.pl HUGO

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor czarny

Opis

wytworne oryginalne i asygnowane etui. Wytworzone z najkorzystniejszych materiałów, ma stylowe wykończenia na bokach, które nie tylko chronią urządzenie lecz także podkreślają jego nieszablonowy charakter. Tworzone zostało z wysokiej jakości tworzyw, które gwarantują właściwą ochronę telefonu przed kurzem, uszkodzeniami czy odciskami palców i amortyzują go w razie ewentualnego upadku.

mają wykończenie na bokach, które odbija światło i stanowi dodatkowe wzmocnienie dla brzegów urządzenia. Nakładka została wyposażona w potrzebne wycięcia na przyciski funkcyjne, gwarantujące swobodny dostęp do wszystkich złączy, głośnika, aparatu czy wejścia na ładowarkę.

Z tyłu etui posiada specjalne wytłoczenia, które uniemożliwiają zbieraniu się pary wodnej, a maksymalna przezroczystość nie przysłania tyłu urządzenia. Towar na licencji Samsung. Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 12.7 cm Szerokość artykułu: 72.3 mm Długość urządzenia: 9.9 mm Wysokość urządzenia: 145.2 mm Waga towaru: 16.7 gEAN: 8806088869933